O nas

NORTH - WEST - jesteśmy tu dla Ciebie

Firma istnieje na rynku od 2008r . Nasza firma specjalizuje się w opracowywaniu rozwiązań, które mają za zadanie realizację Twoich celów       w sposób kompetentny, odpowiedzialny i z wiarą w ostateczny sukces. Nasza polityka zakłada świadczenie niezależnych usług doradztwa handlowego i gospodarczego. Głównymi  założeniami i zadaniami  firmy  są następujące obszary zagadnień: najem, pośrednictwo handlowe ,  gospodarcze oraz rynek nieruchomości.

Od kilku lat świadczymy usługi wynajmu nieruchomości dla wczasowiczów nad polskim morzem.  Posiadamy obiekt w miejscowości Mielno całkowicie zmodernizowany, wyremontowany, rozbudowany, posiadający pokoje dwu , trzy   i czteroosobowe  z wyłącznie nowym wyposażeniem. Wszystkie pokoje posiadają   łazienkę, TV, czajnik, naczynia. Większość pokoi z balkonem i lodówką. Do dyspozycji gości jest kuchnia z aneksem kuchennym i jadalnią.

 

 Nasze obszary działalności:
 *   Wynajem nieruchomości       
 * Pośrednictwo gospodarcze 
  * Pośrednictwo handlowe

  * Doradztwo           

  * Nieruchomości          

  * Współpraca gospodarcza   

  * Wzajemna wymiana handlowa  

 

Posiadamy duże doświadczenie w zakresie doradztwa w  ramach  szerokiej  pojętej  działalności  gospodarczej. Podejmujemy się trudnych , złożonych tematów wykorzystując wieloletnie doświadczenie. Dzięki elastyczności i indywidualnemu podejściu do naszych klientów, budujemy i umacniamy od lat naszą pozycję na rynku.

Ponadto ściśle współpracujemy z firmami, oraz osobami specjalizującymi się w obrocie nieruchomościami.       

Nasza oferta skierowana jest dla klientów z całej Polski.   Jesteśmy zainteresowani również zakupem nieruchomości na potrzeby  naszych klientów  :mieszkania, domy, pensjonaty, lokale użytkowe, grunty rolne, działki budowlane i tereny inwestycyjne w ramach indywidualnej selekcji.

Prowadzimy doradztwo dla firm :

  • już istniejących,

  • posiadających bardzo krótki staż,

  • nowo powstałych,

  • dla osób fizycznych (prywatnych), które zamierzają podjąć działalność gospodarczą, postawić pierwsze samodzielne kroki w prowadzeniu własnej firmy.

  • Pomagamy również osobom pragnącym zainwestować środki pieniężne w zakup nieruchomości na terenie kraju, nie zajmujemy się typowym pośrednictwem nieruchomości.

     Nasza filozofia

  Gdy w grę wchodzi majątek, wtedy dyskrecja i niezawodność są sprawą najważniejszą.                

Podstawą naszej pracy są:

* Kompetencje        

* Nasi doradcy i pracownicy przechodzą regularne szkolenia, aby zagwarantować wysoki poziom kompetencji w zakresie swoich obszarów działania. Ma to na celu osiągnięcie najwyższych standardów jakościowych firmy w naszej branży.

* Niezależność        

*Działamy niezależnie od banków i innych dostawców usług finansowych. Jedynym celem do którego dążymy,  jest zapewnienie dobrze dopasowanych usług do indywidualnych celów klienta.        

* Usługi osobiste i wsparcie

*  Indywidualna obsługa i wsparcie naszych klientów mają pierwszorzędne znaczenie w naszej firmie. Oferujemy dopasowane do potrzeb klientów rozwiązania finansowe, które są zaprojektowane, aby spełnić ich indywidualne oczekiwania. Rezultat, który chcesz osiągnąć ma dla nas największe znaczenie.

* Poznaj nas osobiście

*  Chcesz porozmawiać na temat kluczowych elementów strategii finansowej Twojej firmy?

Zadzwoń do nas.

   

    NORTH - WEST

    Piotrkowska 60                            

    90-105 ŁÓDŹ

  mail: north-west7@wp.pl          
          centrum@north-west.com.pl
          ecs@north-west.com.pl

          alians.mm@wp.pl

    791 227 582

    501 094 457

    508 340 015

    505 582 905


  POKOJE GOŚCINNE MIELNO

  UL. Norwida 5

    75-036 Mielno

  mail: north-west77@wp.pl

    791 227 582

    501 094 457

    508 340 015